En | Fa
  021-91009030
| عضویت
Background Image

آئوریس با پیشرانه جدید به ژنو می رود

Post Image

آئوریس با پیشرانه جدید به ژنو می رود

03 دی 1396

آئوریس با پیشرانه جدید به ژنو می رود

08 اسفند 1396 Article Rating

از سال ۲۰۰۶ تا کنون دو نسل از تویوتا آئوریس تولید و روانه بازار شده است. نسل اول آن از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ تولید شده و نسل دوم آن از سال ۲۰۱۲ تا هم اکنون در حال تولید است. چند ماهی است که تویوتا در مناطق مختلف در حال تست و آزمایش های اولیه برروی نسل سوم آئوریس است. خودرویی که در برخی از بازارها قرار است با نام کرولا هاچ بک عرضه شود.

به تازگی تویوتا تصویری از نسل سوم تویوتا آئوریس منتشر کرده که قرار است در کنار دیگر خودروهای جدید تویوتا در هشتادو هشتمین نمایشگاه خودرو ژنو (۲۰۱۸) از آن رونمایی کند. تصاویری که توسط عکاسان و جاسوسان صنعتی از این خودرو در ماه های گذشته گرفته شده نشان می دهد طراحی این خودرو تغییرات اساسی را نسبت به نسل قبلی خود داشته است. ضمن آنکه نسل سوم آئوریس برروی پلتفرم جدید TNGA تویوتا قرار گرفته است که خودروهای کمری ۲۰۱۸، پریوس و C-HR نیز از این پلتفرم بهره مند هستند.

هنوز اطلاعات دقیق از مشخصات فنی و ظاهری این خودرو منتشر نشده است. اما تویوتا در خبری اعلام کرده برای آئوریس هیبرید از یک پیشرانه ۴سیلندر ۲ لیتری و گیربکس ۶ سرعته دستی استفاده خواهد کرد. پیشرانه ای که برای اولین بار برروی آئوریس قرار خواهد گرفت. نمایشگاه خودرو ژنو امسال در ۶ مارچ ( ۱۵ اسفند) آغاز به کار خواهد کرد که تویوتا قرار است خودروهای کانسپت و تولیدی جدیدی نظیر Concept-I ، آیگو و آئوریس را به نمایش بگذارد.

Some text some message..