En | Fa
  021-91009030
| عضویت
Background Image

خدمات پس از فروش کیا

 • آیین نامه ها

   

  مجموعه نمایندگی های محسنیان در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، به طور مستمر در حال گسترش خدمات خود بوده و اکنون با 365 روز پشتیبانی ، آماده خدمت رسانی به مشتریان هیوندای، تویوتا ،کیاموتورز، میتسوبیشی و سایپا در تمام روز های سال است. بازدید و سرویس های فصلی، راهنمایی فنی مشتری، عیب یابی و انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو و صافکاری و نقاشی با استاندارد های روز از جمله خدمات ویژه مجوعه نمایندگی های محسنیان برای مشتریان خود بوده است

   

  پذیرش مشتریان محترم

  پذیرش مشتریان در زمان ارائه خدمات پس از فروش با برنامه ریزی دقیق انجام شده تا مشتریان با کم ترین اتلاف وقت به اهداف خود دست یابند. نوبت دهی به مشتریان از طریق وب سایت www.mohsenian.org به صورت اینترنتی بوده تا در کوتاه ترین زمان ممکن این امر صورت بگیرد. واحد پذیرش تعمیرگاه در زمان مراجعه مشتریان محترم، راهنمایی های لازم را در خصوص روش های سرویس، تعمیر و حتی نگهداری صحیح از خودرو در اختیارشان قرار می دهند. مشتریانی که برای سرویس یا تعمیر خودرویشان به ما مراجعه می کنند، در مدت ارائه خدمات می توانند در سالن انتظار با امکاناتی همچون اینترنت پرسرعت، امکانات صوتی و تصویری، نوشیدنی های سرد و گرم، و یا مشاهده مراحل تعمیر خودرو، اوقات خودرا تا زمان آماده شدن خودرویشان سپری نمایند.

 • شرایط گارانتی
 • فروش قطعات

  معرفی قطعات و لوازم جانبی

  استفاده از قطعات اصلی باعث افزایش کارایی و عمر خودرو خواهد شد که به شرح ذیل اعلام می شود.

  حفظ منافع مشتریان و جلوگیری از واردشدن صدمات جانی به آنها برای مجموعه نمایندگی های محسنیان  از اهمیت فراوانی برخوردار است و از سوی دیگر مشتریان نیز به خاطر عدم پرداخت هزینه‌های بیشتر در استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت، به استفاده از قطعات اصلی بیشتر اهمیت می دهند.

  همچنین تمام قطعات توزیع شده از سوی مجموعه نمایندگی های محسنیان  دارای استاندارد و سطح کیفی مورد تائید خودروساز است.

  به منظور جلوگیری از هرگونه واردشدن آسیب های احتمالی به خودرو، مشتریان قطعات اصلی را فقط از نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش مجاز قطعه در سراسر کشور و با قیمت های یکسان تهیه کنند.

  مشتریان در هنگام خرید قطعات یدکی حتما” به بسته‌بندی، آرم و نشان شرکت خودرو ساز بر روی قطعات یدکی توجه و دقت کنند چون که نصب قطعات غیراصلی، بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار، آسیب‌های جبران ناپذیری را به خودرو وارد خواهد کرد.

  مزیت استفاده از این قطعات بالا بردن عمر مفید خودرو و کاهش میزان استهلاک در مقایسه با قطعات غیر اصلی می باشد که متاسفانه به تعداد زیاد، در جعبه های متفرقه و قیمت پائین ارائه می گردد از مهمترین فاکتورهای قطعات اصلی سیستم کنترل کیفیت تولید قطعات توسط کمپانی ها می باشد که متاسفانه در تولید قطعات متفرقه رعایت نمی گردد

  باور نادرست اول: قطعه اصلی از غیر اصلی گرانتر است.

  ممکن است قیمت قطعات غیر اصلی از اصلی ارزانتر باشند اما هر ارزانی بی دلیل نیست. این ارزانی صرفا به دلیل این است که تولید کننده قطعه غیر اصلی مجبور شده برای پیدا کردن بازار برای قطعه خود، آن قطعه را با مواد اولیه بی کیفیت تری و شرایطی که قطعا استاندارد را رعایت نکرده تولید کند و این یعنی قطعه غیر اصلی عمر کمتر و عملکرد ضعیف تری خواهد داشت و ممکن است مصرف کننده به جای یک بار خرید آن قطعه را دو بار یا چند بار دیگر خریداری کند

  به منظور کسب رضایت بیشتر مشتریان و افزایش ضریب اطمینان هنگام خرید قطعه، مشتریان می‌توانند جهت سفارش قطعات با شماره تماس 02191009030 تماس حاصل نماییند  تا بلافاصله قطعات مطمئن برای آنها ارسال گردد.

 • رزرو نوبت آنلاین

  به سیستم نوبت دهی مراکز خدمات پس از فروش محسنیان  خوش آمدید ! در این قسمت شما می توانید برای تعمیرگاه مورد نظر خود وقت گرفته و در زمانی که در پایان این فرآیند اعلام می شود به نمایندگی  مراجعه نمایید. ابتدا وارد رزرو آنلاین شوید سپس  مشخصات خود و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده و پس از آن اطلاعات را تایید نمایید. سیستم برای شما کد رهگیری تولید می نماید و آن را برای شما اس ام اس می نماید که باید در هنگام مراجعه به نمایندگی آن را به همراه داشته باشید.

  رزرو نوبت آنلاین
Some text some message..