En | Fa
  021-91009030
| عضویت
Background Image

Saipa and Citroen joint plans are expanding

Post Image

Saipa and Citroen joint plans are expanding

06 آذر 1396

برنامه های مشترک سایپا و سیتروئن گسترش می یابد
 
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که به فرانسه سفر کرده است، ضمن بازدید از مرکز طراحی مهندسی پژوسیتروئن، با مدیرعامل شرکت خودروسازی سیتروئن دیدار و گفت و گو کرد.
  

به گزارش سایپا نیوز؛ در جریان نشست محسن جهرودی با خانم لیندا جکسون، فرایند پیشرفت برنامه همکاری مشترک ، محصولات انتخاب شده در این پروژه، انتقال دانش فنی به ایران و آماده سازی زمینه های شروع تولید محصولات جدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.برنامه های مشترک سایپا و سیتروئن گسترش می یابد
برخی از حاضران در محل این نشست اعلام کردند که جلسه مشترک مدیران سایپا و سیتروئن به دلیل پرداختن به جزییات فنی و بررسی ابعاد مختلف این همکاری از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و به نظر می رسد دو طرف بر سر شکل دهی به یک فضای جدید در همکاری ها به توافق رسیده اند.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در پایان نشست خود، بدون اشاره به جزییات مطرح شده، فضای کلی مذاکره را مثبت و سازنده دانست و بر دستیابی به نتایج مناسب و مطلوب برای سایپا تاکید کرد.
گفتنی است محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که به دعوت مدیرعامل گروه پژوسیتروئن به فرانسه سفر کرده است، روز گذشته نیز از مرکز تحقیقات موتور و مهندسی شاسی این شرکت در حومه شهر پاریس بازدید کرد و در نشستی با مدیران این مرکز راه های همکاری مشترک را مورد بررسی قرار داد.

Some text some message..